Brązowy medal w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży
Miło nam poinformować, że podczas odbywającej się w trakcie majówki Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w szpadzie, Franciszek Olbrychowski, uczeń kl. 3D, wraz z kolegami z klubu KSz Warszawianka wywalczył brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski w kategorii wiekowej junior młodszy, dokładając tym samym drugi tytuł do styczniowego Drużynowego Mistrzostwa Polski w kategorii junior (to dwie z trzech kategorii wiekowych, w których zgodnie z przepisami Polskiego Związku Szermierczego Franek może w tym sezonie startować).
Ogromne gratulacje dla Franciszka!!! 