Zajęcia dodatkowe

 

 

Nazwa zajęć

Prowadzący

Dzień tygodnia

   Godzina

Sala

język polski motywy literackie dla maturzystów Renata Adamczyk  wtorek  7.25 – 8.10  73
uzupełnienie dla poziomu rozszerzonego Janina Czarnecka  wtorek  13.50 – 14.35  69
lektury z gwiazdką Magdalena Lis  czwartek  12.55 – 13.40 53
zagadnienia językoznawcze Katarzyna Świderska  czwartek 13.50 – 14.35 72
uzupełnienie dla poziomu rozszerzonego Maria Szczepankowska  czwartek 14.40 – 15.25 74
język angielski przygotowanie do matury ustnej Ewa Brdak      
zajęcia wyrównawcze Beata Gromek      
przygotowanie do matury ustnej Agata Orkwiszewska  piątek 8.15 – 9.00 70
matura ustna i gramatyka PR Ewa Antosiuk  środa 14.40 – 15.25 45
zajęcia dla maturzystów Joanna Czachórska      
język niemiecki zajęcia dla maturzystów

zajęcia rozwijające z języka niemieckiego

Małgorzata Szczęsna

Dorota Jasiak

     
język hiszpański zajęcia dla maturzystów

zajęcia z uczniem zdolnym

Tetyana Yetsyk

Angel Ivan Tapia

     
język francuski zajęcia dla maturzystów Joanna Nowaszewska – Surmacz  środa (co drugi tydzień)  12.55 – 13.40 54
język rosyjski zajęcia PR

kółko zainteresowań „Subbotnik”

Irena Strug

Dorota Jasiak

 piątek

sobota

 7.25 – 8.10

9.00 – 11.00

32

32

historia/WOS dyżur historia/WOS Katarzyna Bogdanow  czwartek 12.55 – 13.40 68
dyżur historia/WOS Ewa Rożek  czwartek (co 2 tygodnie)  13.50 – 14.35 68
historia dyżur dla maturzystów Renata Franczak  środa 13.50 – 14.35  67
podstawy przedsiębiorczości szachy Marcin Kasjaniuk  wtorek od 14.40  
biologia zajęcia dla maturzystów Anna Burda  środa

czwartek

7.25 – 8.10

14.40 – 15.25

 44
geografia zajęcia rozwijające Lucyna Lenart      
matematyka konsultacje

pomoc dla klas 1 i 2

DYŻUR MATEMATYKA

zgodnie z podanym harmonogramem

 środa

wtorek/czwartek

 7.25 – 8.10

7.25 – 8.10

47/48/49
konsultacje z matematyki – maturzyści poziom podstawowy Anna Stankiewicz  czwartek 7.25 – 8.15 48
zajęcia dla maturzystów

– PP i PR

Joanna Lechniak  czwartek

wtorek

8.15 – 9.00

7.25 – 8.10

 47
zajęcia dla maturzystów – poziom rozszerzony Marzena Orlińska  piątek 7.25 – 8.10 47
matematyka rozszerzona – klasy 2

zajęcia dla maturzystów – PR

Ewa Wieczorkiewicz  wtorek

 

środa

 8.15 – 9.00

 

7.25 – 8.10

 49
kółko olimpijskie/konkursowe Andrzej Prusiński  czwartek od 13.40 49
fizyka zajęcia rozwijające z fizyki Krzysztof Mast      
chemia zajęcia dla maturzystów PR Monika Cendrowska – Honorowicz  poniedziałek  od 14.40 6
zajęcia dla maturzystów Agnieszka Owczarek  poniedziałek 13.50 – 15.00  
informatyka zajęcia dodatkowe Mieczysław Jeż      
wychowanie fizyczne zajęcia z piłki siatkowej        
zajęcia z piłki koszykowej Tadeusz Dudkiewicz      
zajęcia z piłki ręcznej Agnieszka Matczak      
zajęcia z piłki siatkowej Zbigniew Kwaśniewski      

religia

koło biblijne przygotowanie do olimpiady i konkursów

Dorota Kowalczyk